Alchymie ŽIVLŮ

Aktivace – Syntéza - Tvorba

8. - 9. července 2023

8. - 9. července 2023

Menhirový kruh, ŽATECKO


Praktický meditační seminář pro poznání a harmonizaci živlových energií, posílení hojnosti, manifestace a totemů.
 
Seminář se zaměřením na rozpoznání, zcelistvění a posílení živlových toků nás provede nejprve naladěním a samotným rozpoznáním základních stavebních prvků Bytí – elementů. Tyto rozlišené pra-energie pak vyrovnáme a posílíme a učiníme tak v různých energetických centrech.
 
Tvorba, hojnost, svoboda, paměť či vitalita, to jsou některé aspekty energetického centra břicha, mmj. uchopitelného i jako „sub-personalita vnitřního dítěte", v každém okamžiku života vědomě či nevědomě pohání naše konání a motivuje naši vůli již v centru v solaru. Břicho „zahušťuje informaci do času a prostoru", vlévá proudy života do nás a kolem nás. Projdeme si techniky jakési „kalibrace" hlavních „rozvoden živlů" v nás. Synchronizace elementárních sil je jak diagnostická, tak kultivační technika, kterou lze posléze samostatně rozvíjet. Pro ještě výraznější posílení pak poznáme a propojíme se i s přírodními totemy minerálů, rostlin (stromů) i zvířat. Vše nakonec necháme vyživovat i naši schopnost vědomého tvoření své reality.
 
Akce je vhodná jak na položení nového záměru, tak specificky pro posílení již rozvíjeného přání. Pro zvýšení účinnosti je proto dobré rozvíjet JEDNO přání. Pokud na nějakém dosud nepracujete, doporučuji si ho připravit – tedy rozmyslet si své budoucí.
 
Technologie znalosti práce s energetickými centry, spojená s intimní psychologickou sebereflexí může nastavit a hlavně udržet a rozvinout nový záměr. Kombinací osobního záměru, správně zvolených technik a předchozí energetické přípravy tak dosahujeme optimálního efektu pro realizaci hlubinné podstaty sebe sama.
 
V jednotlivých meditačních cvičeních se věnujeme hluboké bdělé relaxaci, dechovým cvičením, vizualizaci, záměrům, sugescím, prociťování, Slovu. Pracujeme vždy v napojení na Nejvyšší Zdroj, převážně s "tvůrčím slovem" skrze různá energetická centra v interakci se světelnými bytostmi a Strážci silových zón.
 
PROGRAM SEMINÁŘE
 
sobota 11h – 19h:
- Čištění Zemí - slovo a meditace
- Aktivace center hrudi a lebky, nabíjení se energií - slovo a meditace
- Aktivace centra v břiše - totemy - slovo a meditace
 
neděle 9h – 14h:
- Vyladění živlů - slovo a meditace
- Aktivace centra v solaru - slovo a meditace
 
Meditacemi provází: Kryštof Koucký, asistenti.
 
Vstup: 2700 Kč
 
V případě deště meditace probíhají v týpí, které se nachází přímo vedle menhirového Kruhu.
 
S SEBOU:
- vlastní voda a jídlo !
- ochrana před sluncem a hmyzem i chladem!
- dobrá karimatka na meditace
- spacák či přikrývka na meditace vleže
- dostatečné oblečení v případě ochlazení
- celkově výbava na ven..

- deník pro osobní zápisky apod.
- vybraný osobní „předmět síly" - např. kámen (energetickou hůlku lze zakoupit na místě, příp. eshop zde: https://centrum-runa.cz/eshop/ )
 
KDY:
od: Soboty 8.7. od 11h
do: Neděle 9.7. do 14h
 
KDE:
Menhirový kruh u Nečemic - ŽATECKO
Centrum RUNA, Lhota 10, Liběšice, Ústecký kraj, kousek od Žatce
Meditace probíhají v našem menhirovem kruhu, v případě deště v týpí...
 
Přihlášky: Dita Koucká - chram.obrody.objednavky@gmail.com