KARLŠTEJN

MILOST - SEBEPOZNÁNÍ - TVORBA

10. června 2023

sobota, 11 - 18 hod.


Silová zóna a skalní struktury krajiny Karlštejna jsou jedinečné, silné proudy dračí energie se zde kříží a kolují kolem samotné Kaple Svatého Kříže.
 
Archetyp Grálu jakožto plně vládnoucího vědomí ve spojení s Milostí působí v našem biopoli zde silněji. Tato konstelace nám pomáhá s očistou a harmonizací a dynamizací center hrudi, solaru a břicha (tedy Duše, osobnosti a naší podvědomé motivace).
 
Seminář pro osamostatnění se v technikách harmonizace, integrace a dynamizace aspektů naší bytosti důležitých pro svobodné konání v životě.
 
Téměř denně užívané výrazy; Duch, Duše, tělo, nemají však skoro významu až do chvil, kdy je z nejrůznějších příčin rozpoznáváme, abychom se jim učili naslouchat a měnili dle své narůstající lásky a úcty k sobě své činy. Výcvik směřující k poznané a rozvíjené spolupráci „vnitřních" částí psyché, k jejich integritě a jednotě.
Během třech praktických cvičení projdeme specifické metody práce, jak a pomocí jakých technik tyto části nejprve lokalizovat, poté posílit a navázat s nimi svůj intimní kontakt, abychom je posléze mohli harmonicky propojit. Souhra vícero center našeho energetického systému naplní osobnost láskou a radostí, se kterými se pak naše záměry plní snadněji, rychleji a hlavně lehce a přirozeně.
 
Akce je vhodná pro poznání základních rovin naší psyché, sebe-terapii, integritu a samotné vědomé tvoření života. Pro zvýšení účinnosti je dobré rozvíjet vždy JEDNO přání, dokud se plně nezrealizuje. Pokud na nějakém dosud nepracujete, doporučuji si ho připravit – tedy rozmyslet si své budoucí.
 
Technologie znalosti práce s energetickými centry, spojená s intimní psychologickou sebereflexí může nastavit a hlavně udržet a rozvinout nový záměr. Kombinací osobního záměru, správně zvolených technik a oné konstelace tak dosahujeme optimálního efektu pro realizaci hlubinné podstaty sebe sama.
 
V jednotlivých meditačních cvičeních se věnujeme hluboké bdělé relaxaci, dechovým cvičením, vizualizaci, záměrům, sugescím, prociťování, Slovu. Pracujeme vždy v napojení na Nejvyšší Zdroj, převážně s "tvůrčím slovem" skrze různá energetická centra v interakci se světelnými bytostmi a Strážci silových zón.
 
Připravte si, pokud máte, s sebou předmět síly.
Postačí např. křišťál (ideálně trochu větší, cca 10cm+), či přímo určená např. energetická hůlka (viz eshop).
 
PROGRAM SEMINÁŘE
 
11h - 12h – Pěší cesta lesem na místo
12h - 14h - Aktivace centra hrudi, nabíjení se energií - Milost - slovo a meditace
14h - 16h - Aktivace center hrudi a břicha – Sebepoznání - slovo a meditace
16h - 18h - Aktivace center hrudi a solaru - Tvorba - slovo a meditace
 
Meditacemi provází: Kryštof Koucký, asistenti.
 
Vstup: 1700 Kč
 
S SEBOU:
- Meditace probíhá v lese, kam pěšky dojdeme lesním terénem!!!
- ochrana před hmyzem !!! (př. síťovina na obličej, vzdušné ale neprostupné oblečení apod.)
- jídlo a pití
- ochrana před slunečním zářením !!!
- dobrá karimatka na meditace
- spacák či přikrývka na meditace vleže
- dostatečné oblečení v případě ochlazení
- dostatečná lahev na vodu, svačiny
- celkově výbava na ven..
 
příp. vybraný osobní kámen pro energetickou práci, deník pro osobní zápisky apod.
 
- deník pro osobní zápisky apod.
- vybraný osobní „předmět síly" - např. kámen (energetickou hůlku lze zakoupit na místě, příp. eshop zde: https://centrum-runa.cz/eshop/ )
 
KDY:
Sobota 10. 6. od 11h do 18h
 
KDE:
Karlštejn – Sraz v 11h u INFOCENTRA

MAPA: https://mapy.cz/zakladni?q=karlstejn&source=firm...

 

Přihlášky: Dita Koucká - chram.obrody.objednavky@gmail.com