JARNÍ ROVNODENNOST 2023

Iniciace - Mystická svatba - Korunovace

_______

Víkendový praktický seminář

17. - 19. března 2023

se zaměřením na rozpoznání, zcelistvění a posílení vládnoucího aspektu v nás, jakéhosi mystického „Krále" či „Královny". Těmito sub-personalitami naší osobnosti tak v každém okamžiku života vědomě či nevědomě určujeme a tvoříme, co se děje. V nás a v životě.

 
Přirovnáme-li náš vědomě položený záměr – přání k rostlině, jejíž plody jsou jeho splněním, pak okamžik jarní rovnodennosti bychom připodobnili k okamžiku puknutí semene hluboko v zemi (semeno symbolizuje naše přání jako takové, jeho „zasazení", tedy okamžik zimního slunovratu).

Jde tedy o udělení silné iniciační - jarní energie – takové, že přetvoří pevnou informační strukturu v živoucí proud v čase. Tak má klíček šplhající skrze temnou hlínu ke světlu dostatek síly, aby prostoupil z nevědomí do vědomí a následně dál rostl. Hlavní svátek jara je pak v resonanci s oním silným udělením pohybové ohnivé energie a počátku vyživování vodou.
 
Praktická cvičení jsou proto v duchu evoluční proměny královských vládnoucích archetypů, lokalizovatelných hlavně jako soulad proudů energetického pole solaru s ostatními centry. Meditace provedou poznáním – uchopením oněch atributů skrze soulad dějů psychických a energetických. Jejich proměnu a hlubší integraci polaritních aspektů osobnosti zažijeme skrze cvičení „mystické svatby", tedy identifikací obou polarit a jejich spoluprací. Prozkoumáme i stabilitu a výživu spodního „trůnu", stejně jako inspiraci a mentální stav „koruny" a soustředíme se na jejich praktickou kultivaci. Tato cvičení pak lze rozvíjet samostatně.
 
Kolem přesného astronomického data je tato transformační síla akumulována - rozlita v čase již před ním a i po něm. Akce je proto konána před rovnodenností, aby při jejím nejvyšším vyvrcholením byly již nové tvůrčí a životodárné vzorce dynamizovány.

Akce je vhodná jak na položení nového záměru, tak specificky pro posílení již rozvíjeného přání. Pro zvýšení účinnosti je proto dobré rozvíjet JEDNO přání. Pokud na nějakém dosud nepracujete, doporučuji si ho připravit – tedy rozmyslet si své budoucí.
 
Technologie znalosti práce s energetickými centry, spojená s intimní psychologickou sebereflexí může nastavit a hlavně udržet a rozvinout nový záměr. Speciálním (vhodným na jarní rovnodennost) způsobem budeme pracovat hlavně s energetickými centrem v solaru a jeho vztahem s centry hrudi, pánve, břicha a lebky. Kombinací osobního záměru, správně zvolených technik a oné konstelace tak dosahujeme optimálního efektu pro realizaci hlubinné podstaty sebe sama.
 
V jednotlivých meditačních cvičeních se věnujeme hluboké bdělé relaxaci, dechovým cvičením, vizualizaci, záměrům, sugescím, prociťování, Slovu. Pracujeme vždy v napojení na Nejvyšší Zdroj, převážně s "tvůrčím slovem" skrze různá energetická centra v interakci se světelnými bytostmi a Strážci silových zón.
 
V závěrečné meditaci také posílíme působící metody přenosu energie. Připravte si proto, pokud máte, s sebou předmět síly. Postačí např. křišťál (ideálně trochu větší, cca 10cm+), či přímo určená např. energetická hůlka (viz eshop).

Akce je vhodná pro úplné "začátečníky" i pro "pokročilé", neboť svou koncepcí rozvíjí vše podstatné nehledě na "výchozí" pozici praktikujícího.
 
 
PROGRAM SEMINÁŘE:

PÁTEK:

19h – 21:30h – Rovnodennostní aktivace center – slovo a meditace

SOBOTA

9h - 12h – Rovnodennostní aktivace center solaru a břicha - Iniciace - slovo a meditace
14h - 16h – Rovnodennostní aktivace center solaru a pánve – Mytická svatba - slovo a meditace
17h - 19h - Rovnodennostní aktivace center solaru a lebky - Korunovace - slovo a meditace

NEDĚLE:

9h – 12h – Rovnodennostní Spolupráce - slovo a meditace

 

S SEBOU:
- dobrá karimatka na meditace
- spacák či přikrývka na meditace vleže
- vodu, jídlo
 
příp. vybraný osobní „předmět síly" - např. kámen pro energetickou práci, hůl (lze zakoupit na místě), deník pro osobní zápisky apod.
 
KDY: 17-19. března 2023 (začátek od 19 hod.)
 
KDE: 
Centrum zdravého životního stylu
Nad Lesem 77, Ondřejov – Turkovice
Středočeský kraj
 
Meditacemi provází Kryštof Koucký, asistenti.
 
Vstup: 3200
 
UBYTOVÁNÍ:
1x 2 lůžkový pokoj
1x 3 lůžkový pokoj
2x 4 lůžkový
 
- k dispozici 3x přistýlka
- pokoje mají společnou sdílenou koupelnu
 
Cena za ubytování:
cca 1960 kč za osobu za víkend (2 noci) – podle počtu účastníků bude cena upřesněna
 
Strava:
- O váš spokojený žaludek se postará naše šéfkuchařka Tereza Jeřábková, která připravuje vegetariánská jídla ze surovin s láskou vypěstovaných v naší zahradě, do které si můžete zajít po těžkém dni pod stíny stromů odpočinout
Cena: 1 500 kč za osobu – za plnou penzi v bio kvalitě (od páteční večeře až po nedělní oběd – plná penze)
 
Můžete se těšit na:
vegetariánskou stravu
Bio produkty
Domácí bylinné čaje
čerstvé bylinné limonády
Marmelády ze zahrádky
Bylinné soli
Masážní bylinné oleje
 
Podívejte se na galerii Centra: https://www.yourpeople.cz/galerie

V centru naleznete:
• společenskou a relaxační místnost
• Prostorný sál
• velkou zahradu
• venkovní gril, udírnu i ohniště
• Masérnu
 
Meditace probíhají v krásném prosvětleném sále.
 
PŘIHLÁŠKY
Dita Koucká
chram.obrody.objednavky@gmail.com