Týdenní meditační seminář na Gran Canaria

TVOŘIVÁ SÍLA KUNDALINÍ

28. 1. – 4. 2. 2023


Oblast MASPALOMAS patří mezi nejstarší a nejosvědčenější lokality na ostrově Gran Canaria.

Oblast plynule navazuje na městečko Playa del Inglés a novou zónu Meloneras.

Rozkládá se na ploše 400 hektarech. Většinu z toho pokrývají písečné duny, skupina palmových stromů a slaná vodní laguna.

 

Harmonogram tohoto týdne je koncipován s ohledem na naplnění se energií Života, její rozvoj a zmnožení v různých aspektech sebe sama, svých situací či schopností. Vhodná silová zóna umožňuje zvýšenou účinnost energetických cvičení na pánev, během jichž průběžně vitalizujeme centra vyšší.

Mocná síla oceánu a hřejivé paprsky Slunce budou nám průvodci.

Bylo již mnoho napsáno v souvislosti s „mystickým" tématem síly kundaliní, přesto se však, jako vše jiné, poznává lépe praxí. Specifická geologie Kanárů, vyznačující se vrstvami průzračně čistých křišťálů rostoucích z primární sopečné vyvřeliny, jakoby symbolizovala i náš psycho-energetický přerod v rámci tohoto semináře.

Konkrétně tedy ono informační pole spodního en. centra pročistíme, posílíme, stejně jako celou páteř a průběžně synchronizujeme s centry dalšími v soulad. Necháme postupně zvykat páteř na zvýšení proudů vitální energie a psychologicky se budeme zabývat nalezením a posílením vlastních způsobů poznání rozšířených aspektů sebe sama.

Kombinací všech těchto vlivů, tj. technik práce s energií, intimní psychologie, silové zóny a oceánu pak zvýšíme účinnost naplňování našich záměrů v praxi.  

Kurz je vhodný jak pro celkové harmonické oživení a posílení, tak i pro specifické prohloubení studia svých (snad dosud…?) skrytých schopností.

 

Pro úplné "začátečníky" i pro "pokročilé", neboť svou koncepcí rozvíjí vše podstatné nehledě na "výchozí" pozici praktikujícího.

Začátkem kurzu se vyčistíme, nabijeme, umožníme si hlubokou proměnu. Soustředíme se dále na energetické centrum pánve, kterému se budeme posléze stále průběžně věnovat a navýšené proudy života uplatňovat v dalších patrech bytí. Během závěrečných cvičení projdeme specifické metody práce s lebkou, tj. lokalizací různých částí mozku a koncentrovanému upotřebení kundaliní zde.

Tematická teoretická průprava před každou meditací a samotné meditace jsou nahrávány. Součástí kurzu je i následné obdržení těchto nahrávek.

Pro zvýšení účinnosti si připravte nějakou vlastnost či životní téma, rys apod., kterou by jste rádi změnili, prozářili a rozvinuli.

V jednotlivých meditačních cvičeních se věnujeme hluboké bdělé relaxaci, dechovým cvičením, vizualizaci, záměrům, sugescím, prociťování, Slovu. Pracujeme vždy v napojení na Nejvyšší Zdroj, převážně s "tvůrčím slovem" skrze různá energetická centra v interakci se světelnými bytostmi a Strážci silových zón.

Pobyt je vhodný hlavně pro: oživení těla, kultivace vztahů a sexuality, rozvoj vyšších jemnosmyslových schopností či proměnu vlastního vybraného specifického tématu.

Meditace probíhají na pláži či na jiném vhodném místě venku.

 

 

PROGRAM SEMINÁŘE sobota 28. 1. –  sobota 4. 2. 2023

SOBOTA:

 • Zahájení, úvod ve 20 hod.

NEDĚLE:

 • Očista en. pole, napojení na oceán.
 • Příprava skrze centrum v hrudi, nabíjení se energií.

PONDĚLÍ:

 • Příprava skrze centrum v temenu.
 • Příprava páteře – osy Života.

ÚTERÝ:

 • Příprava centra v pánvi – spojení s bytostí Světla – slovo a meditace.
 • Aktivace kundaliní – slovo a meditace.

STŘEDA:

 • Posilování kundaliní a vitalizace centra v břiše – slovo a meditace.
 • Posilování kundaliní a vitalizace centra v solaru – slovo a meditace.

ČTVRTEK:

 • Posilování kundaliní a vitalizace center krku a lebky – slovo a meditace.
 • Posilování kundaliní a vitalizace center lebky – slovo a meditace.

PÁTEK:

 • Hluboká vitalizace center lebky – slovo a meditace.
 • Posílení léčivých schopností – slovo a meditace.

 

Před začátkem meditací je možné si na místě připlatit kratší lekci jogy s Pavlem za 100 Kč a také delší lekci jógy v odpoledních či večerních hodinách také za 100 Kč - vše se domluví až na místě.

 

KURZOVNÉ: 5900 Kč

 

S SEBOU:

- dobrá karimatka na meditace

- spacák či přikrývka na meditace vleže

příp. vybraný osobní „předmět síly" - např. kámen pro energetickou práci, hůl (lze zakoupit na místě), deník pro osobní zápisky apod. a stan proti slunci stan

 UBYTOVÁNÍ: pro více detailů prosím kontaktujte Ditu Kouckou.

Oblast Maspalomas patří mezi nejstarší a nejosvědčenější lokality na ostrově Gran Canaria. Oblast plynule navazuje na městečko Playa del Inglés a novou zónu Meloneras. Písečné duny Maspalomas byly označeny jako Zvláštní přírodní rezervace v roce 1994, ačkoliv jako chráněná oblast jsou pokládány od roku 1975. Rozkládá se na ploše 400 hektarech. Většinu z toho pokrývají písečné duny, skupina palmových stromů a slaná vodní laguna. Cílem ochrany je zachovat čistotu a ekologické klima rezervace a tím zachovat místní faunu a floru. Jedinečnost této krajiny v této oblasti je na Kanárských ostrovech zcela ojedinělá. Rezervace je využívána k vědeckým a vzdělávacím účelům. Rekreační vyžití lze praktikovat při dodržení daných pravidel, která najdete na mnoha tabulích rozmístěných po okolí. Písečné duny Maspalomas jsou z východní strany obklopeny oblastí Playa Del Ingles a na západní straně se nachází Faro de Maspalomas neboli Maják Farský.

STRAVA: individuální

V případě vhodného vybavení kuchyně je možné si zaplatit plnou penzi za 400 Kč za osobu - jídlo by pro vás případně připravoval Pavel, náš známí, co skvěle vaří..- nicméně se tato možnost rozhodne až na místě.

CENA :Ubytování:  cena je individuální dle dohody a KURZOVNE - cena neobsahuje stravu ani letenku! S výběrem letenky můžeme pomoci.

Ubytování se platí až na místě.

Kurzovné se platí zvlášť předem - a to až po naplnění minimálního počtu účastníků..

Objednání: Dita Koucká

chram.obrody.objednavky@gmail.com