SLUNOVRATOVÉ ZNOVUZROZENÍ

16. 12. - 18. 12. 2022

Wellness hotel Národní dům Podbořany - cca 15 km od Žatce -

Praktický meditační seminář pro celkovou transformaci a rozvoj schopnosti tvořit realitu.

 
Den ze všech nejposvátnější, odvěký svátek zimního slunovratu - magického okamžiku, kdy se Slunce skutečně vrací. Konstelace toho období je nabitá energií, která nám umožňuje její všesměrné využití v jakýchkoli sférách bytí, změn, návratu k sobě. V tomto období nám proudí opravdová Milost – pozornost „vyšších světů" a jejich dosah je tak v rámci jednoletého cyklu Země maximální.
 
Jde také o cyklickou rezonanci ze z. slunovratu r. 2012, kdy na Zemi přichází obrovské vlny energie přímo z „jádra galaxie" (Hunab Ku), která podporuje hlavně náš solar a každým rokem silněji umožňují každému z nás svobodně tvořit svou realitu. Kolem přesného astronomického data je tato transformační síla akumulována - rozlita v čase již před ním a i po něm. Akce je proto konána před slunovratem, aby při jeho nejvyšším vyvrcholením byly již změny započaty a posíleny tak byly nové, tvůrčí a životodárné vzorce (života, sebe, situací atd.).
 
Samotná akce je pak vedena nejprve prohloubením sebelásky, tedy schopnosti cítit (sebe, ostatní či cokoli), posléze uvědoměním si toho, co to znamená a poté hlavně nabýváním síly a přirozené lehkosti v konání, uplatňování svých záměrů a v samotném splňování přání jako takovém.
 
Speciálním (vhodným na z. slunovrat) způsobem budeme pracovat hlavně s energetickými centry v hrudi, solaru, ale i lebky a břicha a také tam, kde zrovna bude třeba. Kombinací osobního záměru, správně zvolených technik a oné konstelace tak dosahujeme optimálního efektu pro realizaci hlubinné podstaty sebe sama.
 
Technologie znalosti práce s energetickými centry, spojená s intimní psychologickou sebereflexí může nastavit a hlavně udržet a rozvinout nový záměr. Energetická cvičení na hruď spolu s ochotou cítit, nám pomohou se natolik neidentifikovat s egem a zprvu alespoň chvilkově zažít vnitřní řešení libovolné situace. Vytrváme-li v seberealizaci, plody přijdou. Skrze dny, měsíce, roky, ale i desítky let. Celou tu dobu se nám obzory psyché rozšiřují a my zjišťujeme, že toho víme nejen málo, ale vlastně míň a míň. To pomáhá odložit osobní důležitost stranou, což je zřejmě stěžejní pro hlubší rozvinutí léčivých, senzitivních a dalších schopností. Uvědomit si, že poznáme božství skrze to ho žít. Dál a dál, každou sekundu znovu jako poprvé a pokaždé jinak, abychom neustále nalézali nové a lepší možnosti zmnožení lásky, radosti, štěstí a slasti. To však vyžaduje zprvu přiznání si své reálné pozice a inventury skutečných záměrů a motivací.
 
Každé semeno zprvu klíčí v temnotě, právě tím zajistí svou stabilitu, kmen nesoucí tisíce plodů – plodů Života. Zimní slunovrat je vhodný právě pro zasazení semínka (nového informačního vzorce) přání, či mohutné posílení již rozvíjeného přání. Pro zvýšení účinnosti je proto dobré rozvíjet JEDNO přání – takové můžete najít v úvodních meditacích, či již nějaké máte?
 
V jednotlivých meditačních cvičeních se věnujeme hluboké bdělé relaxaci, dechovým cvičením, vizualizaci, záměrům, sugescím, prociťování, Slovu. Pracujeme vždy v napojení na Nejvyšší Zdroj, převážně s "tvůrčím slovem" skrze různá energetická centra v interakci se světelnými bytostmi a Strážci silových zón.
 
V závěrečné meditaci také posílíme své sebe-ozdravné a léčivě-působící metody přenosu energie. Připravte si proto, pokud máte, s sebou předmět síly. Ideální je pro ten účel používaný např. křišťál (ideálně trochu větší, cca 10cm+), či přímo určená např. energetická hůlka (na místě budou).
 

Program semináře:

PÁTEK:
20h – 22h – Úvodní slovo
 
SOBOTA:
9h - 12h – Slunovratová aktivace centra hrudi - Živly - slovo a meditace
14h - 16h – Slunovratová aktivace center lebky a břicha – Transmutace - slovo a meditace
17h - 19h - Slunovratová aktivace solaru – Přání - slovo a meditace

NEDĚLE:
9h – 12h – Slunovratová Spolupráce - slovo a meditace

S SEBOU:

- dobrá karimatka na meditace

- spacák či přikrývka na meditace vleže

- příp. vybraný osobní kámen pro energetickou práci, deník pro osobní zápisky apod.
 
KDY:
od: Pátek 16. 12. 2022 od 20h
do: Neděle 18. 12. 12h
 
KDE:
Wellness hotel Národní dům Podbořany
Nádražní 261, 441 01 Podbořany, Česko
cca 15 km od Žatce
Autobusové nádraží je od Hotelu Národní dům Podbořany vzdáleno pouhé 4 minuty chůze. Vlakové nádraží sídlí v bezprostřední blízkosti.
 
Meditacemi provází Kryštof Koucký, asistenti.
Vstup: 3200 Kč
 
UBYTOVÁNÍ:
ve 2 – lůžkových pokojích
4x pokoj Deluxe - 3450,- Kč / pokoj / pobyt (2 noci) – 862 kč/noc/osoba
2x pokoj Deluxe s terasou - 3942,- Kč / pokoj / pobyt (2 noci) – 985 kč/noc/osoba
Prosím pište, o jaký z pokojů máte zájem. Pokoje jsou již rezervované..
 
STRAVOVÁNÍ:
Polopenze 250 Kč/ den/ osoba
Plná penze 450 Kč/ den/ osoba
Hotel nabízí chutné a bohaté snídaně v restauraci s příjemnou atmosférou.
Ubytování i strava se platí až na místě.
V případě zájmu wellness s masážemi, poprosíme rezervaci, z důvodu plné kapacity, co nejdříve.
Wellness je poskytováno pouze privátně a jedná se o placenou službu zvlášť mimo ubytování.
Odkaz na hotel včetně mapy:
 
PŘIHLÁŠKY
Dita Koucká
chram.obrody.objednavky@gmail.com