RADOST - HOJNOST - REGRESE

Znojmo 26. - 28. května 2023

 


 

Praktický víkendový meditační seminář pro informační kultivaci životních oblastí

peněz, paměti, emocí, času, moci, radosti aj. a proudu životní síly do nich,

skrze energetická cvičení převážně s centrem břicha.

Seminář se zaměřuje na rozpoznání a posílení toku univerzální životní síly v různých oblastech našeho bytí.
 
Jak samotný Duch sestupuje do hmoty skrze naši individuální cestu, dotýká se postupně svým Světlem stále více různých oblastí v našem životě. Nejprve je vyléčí a očistí, aby je poté podporoval v rozkvětu. Vstoupit do tohoto procesu vědomě znamená mj. i převzetí zodpovědnosti za „spodní" části svého vědomí, za projevy nevědomí; za jejich zvědomění, postupnou integraci a nakonec i opravdové rozhojnění.
 
Techniky, které jsou užity v navigaci meditačními technikami umožňují si osvojit účinné postupy této celkové transformace.
 
Tvorba, hojnost, svoboda, paměť či vitalita, to jsou některé aspekty energetického centra břicha, mj. uchopitelného i jako „sub-personalita vnitřního dítěte" – tedy náš intimní kontakt s emocionalitou, ale i paměť, neboť tento kontakt nám dovoluje si „vzpomenout". Břicho „zahušťuje informaci do času a prostoru", vlévá proudy života do nás a kolem nás. Ta energie proudí skrze nejrůznější vrstvy centra v břiše a to právě přes celkový soubor naší „karmy" a další informační vzorce. To pak množí informaci těchto vzorců v čase i v životě v podobě ne právě pozitivních situací či vztahů.
 
Cvičení tohoto semináře jsou proto koncipována na specifickou práci s jednotlivými vrstvami břišní čakry s celkovým kontextem posílení životní energie. Skrze ně lze v sobě najít a rozvinout jakkoli chybějící část a to časem až do její plnosti. Radost, tvůrčí nadbytek a pozitivní emocionalita je pak bází stabilní osobnosti schopné vědoměji Tvořit.
 
Pro zvýšení účinnosti v krátkých časových možnostech kurzu proto budeme pracovat i s dalšími centry, právě v celkovém kontextu. Svou roli hraje i centrum v solaru – ke cvičení je vhodné si i rozmyslet jakousi svou budoucí podobu – již v hojnosti, radosti apod..
 
Technologie znalosti práce s energetickými centry, spojená s intimní psychologickou sebereflexí může nastavit a hlavně udržet a rozvinout nový záměr. Kombinací osobního záměru, správně zvolených technik a předchozí energetické přípravy tak dosahujeme optimálního efektu pro realizaci hlubinné podstaty sebe sama.
 
V jednotlivých meditačních cvičeních se věnujeme hluboké bdělé relaxaci, dechovým cvičením, vizualizaci, záměrům, sugescím, prociťování, Slovu. Pracujeme vždy v napojení na Nejvyšší Zdroj, převážně s "tvůrčím slovem" skrze různá energetická centra v interakci se světelnými bytostmi a Strážci silových zón.
 
Program semináře:
 
pátek 19h:
- Úvodní slovo
 
sobota 9h – 17h:
- Hlubší čištění biopole - slovo a meditace
- Aktivace center hrudi aj., nabíjení se energií - slovo a meditace
- Aktivace centra v břiše - regrese - slovo a meditace
 
neděle 9h – 14h:
- Aktivace center v břiše aj. - hojnost - slovo a meditace
- Aktivace centra v solaru – budoucnost - slovo a meditace
 
Meditacemi provází Kryštof Koucký, asistenti.
 
Vstup: 3000 Kč
 
S SEBOU:
- dobrá karimatka na meditace
- spacák či přikrývka na meditace vleže
 
případně:
- deník pro osobní zápisky apod.
- vybraný osobní „předmět síly" - např. kámen, či energetickou hůlku (lze zakoupit na místě, příp. eshop zde: https://centrum-runa.cz/eshop/ )
 
Kdy:
od: Pátek 26. 5. od 19h
do: Neděle 28. 5. do 14h
 
Kde:
Apartments 2 in the historic part of Znojmo
10, Mikulášské náměstí
Apartmány - pro 3 účastníky
- pro 5 účastníků
- pro 6 účastníků
Cena za ubytování: 1 400 Kč/osoba (2 noci)
 
Stravování individuální.
 
Objednání: Dita Koucká
chram.obrody.objednavky@gmail.com