Doporučujeme prozkoumat následující weby. Možná objevíte inspirativní informaci, která Vám pomůže na životní cestě, nebo najdete odpovědi na doposud nezodpovězené otázky.

Prírodné žiariče

Od nepamäti zaujímali ľudí tajomstvá a záhady. Častokrát v minulosti nájdeme staré pravdy a múdrosti našich predkov, ktoré nám aj dnes môžu pomôcť.  Medzi najväčšie záhady na tejto planéte patrí aj menhirový kruh. Správne postavený Menhirový kruh plní množstvo funkcíí....

INCA BOTANICA

Pro výskyt velkého počtu přírodních léčiv se tropické Jihoamerické deštné pralesy nazývají "největší lékárnou světa". Téměř polovina běžně užívaných léků pochází právě z této oblasti. Navazujeme na vědění Curanderos neboli léčitelů a přinášíme zcela původní léčivé a ozdravné receptury.

Lucie Svoboda

Svoji tvorbu považuji za prostředek komunikace v barvách. Zbavená ostychu, otevřená jakémukoliv impulzu chopit se pestrých odstínů, provézt zdánlivě absurdní a nelogické tahy štětcem, vrhnout barvu, prskat, stříkat a pak jemnit v závěrečném ladění.

Jaroslav Grűnwald

... přibližně 13 jsem žil v naprostém pekle, ze kterého jsem se dostal zcela sám a bez jakékoliv "odborné" pomoci. Je pro mne ctí a radostí, že i vám mohu pomoci zbavit se problémů jak fyzických, psychických, duševních tak i Duchovních...

Příznaky transformace

Portál osobního rozvoje. Články, rozhovory a videa o osobním rozvoji, psychologii, ekologii, terapii, astrologii a spirituálních tématech.