Jiří Šobr

Tady v tomto časoprostoru jsem se v těle vyskytl skoro před půl stoletím na druhý pokus. Už od mala mě přitahovalo tajemno, vesmír, příroda a taky něco navíc, co jsem nedokázal pojmenovat. Takže věci mezi nebem a zemí pro mě nebylo něco výjimečného. Rád jsem četl a pobýval v přírodě, dost často sám. Dětství na vesnici mě dalo do vínku mnohé tímto směrem.


V době dospívání, po změně režimu, sem k nám začala proudit ezoterická literatura a ta mě dost nadchla. Začal jsem hledat, aniž jsem věděl co přesně. Zkoušel jsem studovat a i praktikovat různé duchovní směry, ale nic mě neoslovilo dlouhodoběji, snad jen nějaké věci o životě indiánů a pak živý odkaz Ježíše Krista. Zkusil jsem kde co, ale zdálo se, že mi nic nefunguje, nebo nedává smysl, až jsme objevil práci Petra Chobota a po té práci Kryštofa Kouckého a to mě doslova vzalo. A když jsem ještě vyzkoušel podle nich meditovat, ono se začalo něco dít a já začal dokonce i něco cítit. Tento směr – základ technik Mosoq Karpay a k tomu přidaná mystika a hlubinná psychologie v podání Kryštofa bylo a dodnes je pro mě to nejlepší co mě mohlo kdy potkat, mocná studnice poznání a inspirací.


Touto prací se zabývám formou intenzivního a hlubinného seberozvoje na skoro denní bázi necelých 5 let. A dějí se zázraky, život (ale hlavně já sám) se mi doslova mění každým dnem, směrem který mě naplňuje a stále, stále odkrývá nové obzory a to mě baví.


Poslední rok se věnuji sebe výcviku ještě intenzivněji, stále studuji systém a experimentuji a to vlastně pomalu vyústilo ve spolupráci s Kryštofem asistencí na jeho akcích a také v záměru vybudovat výcvikové centrum a tyto techniky nejen rozvíjet, ale i předávat dál na čím dál profesionálnější úrovni.

 

CO NABÍZÍM:

Energetická podpora (osobně i na dálku)

- Technika „navazování" světla Zdroje na fyzický zvuk (vhodné pro muzikoterapeuty, terapeuty používající nějakou formu zvuku, ale i pro hudebníky co chtějí předávat svojí produkci ještě s větším přesahem)
- Očista prostoru kouřem, zvukem a světlem
- Energetická podpora (osobně i na dálku)
- Technika „navazování" světla Zdroje na fyzický zvuk (vhodné pro muzikoterapeuty, terapeuty používající nějakou formu zvuku, ale i pro hudebníky co chtějí předávat svojí produkci ještě s větším přesahem)
- Očista prostoru kouřem, zvukem a světlem
- Výuka systému energetických center a práce s nimi systémem Mosoq Karpay a jeho dalším tematickým rozvojem a rozpracování v našich zeměpisných podmínkách
- Vedení meditací pro jednotlivce a skupiny (zatím max do 10ti lidí)
- Konzultace, poradenství
- Práce se skupinou a využití síly skupiny s podporou systému Mosoq Kapray (inspirováno prací Lynne McTaggart - Síla osmi)

V případě zájmu: Jiri.Sobr@centrum-runa.cz