Jitka Šimonová

Jitka.Simonova@centrum-runa.cz

Jsem žena více talentů a darů. Moje cesty vedou různými směry, avšak vždy se společně protkávájí a vzájemně potkávají ve volnosti bytí. Mojí sílou je tvořivost. Mým zdrojem je meditace. Mým pojítkem mezi vším je vzájemnost. Jsem spiritiuální koučka. Propojuji energetickou práci, práci s rodinnými (systemickými) konstelacemi a technikami mindfulness. Odkrývám skryté a dosud neviděné ve vašem životě i v podnikání. Pracujeme také společně s mužem Petrem Karlickým a tvoříme tak energetickou bombu a možnost se otevřít hojnosti a neomezeným možnostem v životě i podnikání.

Za svůj dosavadní život jsem prošla různými zkušenostmi, ze kterých čerpám. S konstelacemi jsem začala pracovat před 10 lety, když jsem se rozváděla a potřebovala jsem se v sobě vyznat. Tak začala i moje práce se sebou, s myslí, s různými technikami. Tato cesta mě dovedla i k andským technikám a meditacím. Dalším mezníkem byla diagnóza rakoviny, která mě ještě více probrala z mého snu o dosavadním životě. Nastala cesta sebepoznávání skrze semináře, kruhy, konstelace, meditace, bytí. Vymanit se z naučených vzorců, nefunkčních přesvědčení a limitů. Poznat a pochopit svůj rod, konání a myšlení nejen svoje, ale i ostatních. Poznala jsem, že není třeba v určitých momentech života na to být sám a tak i já podporuji právě na této cestě další bytosti. Ty, kteří to potřebují.

Vystudovala jsem bakaláře, miluju otužování, čokoládu, zpěv a tanec v bytí. Prošla jsem ročním výcvikem Mindfulness u Mgr. Katarzyna Korda Jedzoková. Momentálně dokončuji výcvik Zen-konstelací. V plánu toho mám ještě hodně :). Můj hlavní vnitřní rádce je absolutní klid a ten předávám dál. Umím vytvořit bezpečné a láskyplné pole, ve které se můžou srdce otevřít, oči uvidět, hlava pochopit a tělo pocítit. Tohle jsem já.