Petr Karlický

Petr.Karlicky@centrum-runa.cz

Zrozen ve znamení Kozoroha, jsem se od mládí zabýval tzv. duchovnem, tušíce, že život není to, za co ho prezentují ve školních osnovách a v mainstreamových mediích.

Po počáteční tápání a rozkoukávání se, jsem se vrhnul na cvičení Tchaj-ti čchuan, u kterého jsem vydržel po 10 let. I přes intenzitu každodenní praxe jsem pociťoval, že tomu něco chybí a po přečtení knih od Carlose Castanedy byl jasné, že jen fyzické cvičení nestačí. Rozhlížejíc se, kudy se vydat dál, jel jsem v roce 2016 na téměř čtyřtýdenní poznávací cestu do Peru, hledajíce inspiraci, kde došlo k prvnímu kontaktu s duchem žabky Kambo a duchem Ayahuascy.

V témže roce jsem se poprvé setkal s technikami Mosoq Karpay na semináři Petra Chobota s Donem Sergiem a od roku 2018 se těmto technikám věnuji každý den.

V roce 2019 jsme spolu s partnerkou Jitkou Šimonovou vyrazili tentokrát spolu na expedici s Petrem Chobotem do Peru, kde nás rituály s duchem Wachumy na několika místech na Nazce a v okolí provedl don Julian se svým asistentem Marcem. Po přesunu do základny na řece Madre de Dios v blízkosti Puerto Maldonado jsme se zúčastnili několika ceremonií s Ayahuascou pod vedením dona Cecilia, dona Augustina a doňou Monicou.

Od loňského roku se učím u Kryštofa coby asistent na jeho seminářích.

V současné době spolu s Jitkou Šimonovou propojujeme Konstelace s technikami Mosoq Karpay, kde zúročuji dosavadní praxi a poznání.