Služby jednotlivých členů spolku, které si můžete objednat.

KRYŠTOF KOUCKÝ

Kryštofovým posláním je předávat dary svého Ducha prostřednictvím nekompromisního poznávání a letitého studia psychologie osobnosti ve spojení s jemnohmotným světem, prostupujícím jak naše bytosti i svět kolem nás.

Jeho talent „vidět" do nejskrytějších koutů naší psyché a schopnost číst v informačním poli naší bytosti, uplatňuje jak při osobních setkáních, tak i při vedení seminářů.

Kryštof je vizionář, jež ideje uplatňuje v samém jádru tohoto projektu.

DITA KOUCKÁ

Má žena Dita má inspirující dar, dodává sebevědomí a podporuje vše dobré u lidí okolo. Jejím hlavním uměním jsou tzv. „gesta", umí jednotit světlo a pohyb a dále je násobit. Dokonale přečte vaše pohyby a vytvoří zábavnou formou taneční choreografie, energetickou sestavu přímo vám na míru.

ONDŘEJ PROCHÁZKA

Ondra nabízí zodpovědné a silné pozitivní energetické působení s velice vysokou četností
úspěšnosti. Jeho síla pramení z vlastních Ctností, které opravdu žije a také z neuvěřitelného nasazení ve
výcviku svých schopností.

JITKA ŠIMONOVÁ

Jitčiny silné schopnosti vycházejí z pokročilých umění identifikace a terapie blokujících energeticko-informačních kódů hlavně ve spodních dvou centrech. Efektivně odkryje či přímo vykoření různé karmické či rodové vzorce. Její působení je velmi efektivní.

JIŘÍ ŠOBR

Jiří si osvojil pokročilé roviny vzdušného živlu. Láska jeho srdce je ryzí, jeho mentální a vizuální schopnosti geniální. Umí navázat světlo na zvuk a tímto způsobem vám zprostředkovat energetickou lázeň téměř hmotného zvuko-světla z těch nejvyšších zdrojů.