NA VAŠÍ CESTĚ VÁS PROVEDOU

KRYŠTOF KOUCKÝ

Kryštofovým posláním je předávat dary svého Ducha prostřednictvím nekompromisního poznávání a letitého studia psychologie osobnosti ve spojení s jemnohmotným světem, prostupujícím jak naše bytosti i svět kolem nás.

Jeho talent „vidět" do nejskrytějších koutů naší psyché a schopnost číst v informačním poli naší bytosti, uplatňuje jak při osobních setkáních, tak i při vedení seminářů.

Kryštof je vizionář, jež ideje uplatňuje v samém jádru tohoto projektu.

DITA KOUCKÁ

Má žena Dita má inspirující dar, dodává sebevědomí a podporuje vše dobré u lidí okolo. Jejím hlavním uměním jsou tzv. „gesta", umí jednotit světlo a pohyb a dále je násobit. Dokonale přečte vaše pohyby a vytvoří zábavnou formou taneční choreografie, energetickou sestavu přímo vám na míru.

JIŘÍ ŠOBR

Jiří si osvojil pokročilé roviny vzdušného živlu. Láska jeho srdce je ryzí, jeho mentální a vizuální schopnosti geniální. Umí navázat světlo na zvuk a tímto způsobem vám zprostředkovat energetickou lázeň téměř hmotného zvuko-světla z těch nejvyšších zdrojů.

JITKA ŠIMONOVÁ

Jitčiny silné schopnosti vycházejí z pokročilých umění identifikace a terapie blokujících energeticko-informačních kódů hlavně ve spodních dvou centrech. Efektivně odkryje či přímo vykoření různé karmické či rodové vzorce. Její působení je velmi efektivní.

ONDŘEJ PROCHÁZKA

Ondra nabízí zodpovědné a silné pozitivní energetické působení s velice vysokou četností
úspěšnosti. Jeho síla pramení z vlastních Ctností, které opravdu žije a také z neuvěřitelného nasazení ve
výcviku svých schopností.